SLUŽEBNÍ CESTY

Agentura Lesser s.r.o. jako IATA agentura specializovaná na prodej letenek a doprovodných služeb nabízí především firemním klientům a podnikatelským subjektům zajištění kompletní služební cesty, pobytu či stáže kdekoliv.

LETENKY.
Zajistíme přepravu pravidelnými leteckými spoji, ať už s odletem z Prahy nebo kteréhokoliv města dle Vašeho péžadavku. Samozřejmě zarezervujeme a vystavíme letenky na přelety vnitrozemské. Jedinou podmínkou je, aby ve městě nebo jeho okolí existovalo letiště s mezinárodním nebo místním letištěm a toto bylo dohledatelné v celosvětovém rezervačním systému SABRE, který byl původně vytvořen největší leteckou společností USA - American Airlines.

UBYTOVÁNÍ.
Pro Vaše cesty do zahraničí zajistíme hotelové ubytování ve kterémkoliv městě s mezinárodním letištěm, na vyžádání i v jiných městech světa. Nemusíte nikam zdlouhavě telefonovat nebo faxovat , vše vyřídíme a zajistíme za Vás ! Budete-li mít požadavek na ubytování v hotelu určitého hotelového řetězce nebo v konkrétní lokalitě či oblasti, sdělte nám toto prosím současně s informacemi o termínu a typu pokoje (pokojů), které požadujete. Ubytování se často platí až na místě platební kartou, u hotelů soustředěných do rezervační hotelové sítě UTELL je možné ubytovací služby hradit zde v české měně. Dostupnost ubytování a cenovou kalkulaci předáme vždy do 24 hodin poté, co Vaši poptávku obdržíme telefonicky, faxem nebo elektronickou poštou (KONTAKT).

REZERVACE AUT.
Na každém letišti, které je v databázi rezervačního systému SABRE, zarezervujeme pro Vás osobní vůz dle požadavku. Požadujete-li konkrétní autopůjčovnu s její klientskou či bonusovou kartu a osobním číslem, sdělte nám tento fakt prosím současně s Vaším požadavkem. Hodnota výpůjčky se většinou platí na místě prostřednictvím platební karty. Do některých zemí vąak můžete cestovat s již předplaceným voucherem na pronájem auta, prohlédněte si proto naši stránku RENT-A-CAR. Zde nalezenete i bližší informace, týkajícící se speciální nabídky, kterou nabízí spolupráce Českých aerolinií (ČSA) a autopůjčovny AVIS.

VÍZA a POJIŠTĚNÍ.
Pro cesty do USA a dle časových možností i do jiných zemí zprostředkujeme udělení vstupních víz a také pojištění pro cesty a pobyt. Chcete-li získat detailní informace, prohlédněte si prosím naše stránky CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ a VÍZA.

INCENTIVNÍ CESTY.
Pro zaměstnance či spolupracovníky firem zajišťujeme incentivní cesty do zahraničí, a to v jakémkoliv rozsahu. Podrobnější informace rádi podáme při osobním kontaktu nebo konkrétní poptávce.


OSTATNÍ SLUŽBY.
V rámci služeb pro firemní a podnikatelskou klientelu zajistíme i další služby, jako např. školení v cizině i v tuzemsku vč. pronájmu technického vybavení, ubytování v tuzemsku pro Vaše hosty ze zahraničí vč. transferů z/na letiště, rekonfirmaci zpátečním letů z Prahy či změny letenek a další.

Budete-li mít konkrétní požadavek nebo jenom dotaz, kontaktujte Agenturu Lesser s.r.o. prostřednictvím telefonu, faxu nebo elektronické pošty (KONTAKT).

 ÚHRADA SLUŽEB.
Agentura Lesser s.r.o. vystaví na všechny služby, které lze předplatit před odjezdem daňový doklad s tím, že úhrada musí proběhnout před realizací těchto služeb a v hotovosti, u některých typů letenek je možná úhrada prostřednictvím mezinárodní platební karty
(VISA, EUROCARD/MASTERCARD, AMEX, JCB, DINERS CLUB). Platby ze zahraničí, např. z centrály Vaší společnosti apod., jsou taktéž akceptovány.

Při dlouhodobější spolupráci je dohoda o bezhotovostních úhradách možná.