POTVRZENÍ REZERVACE SLUŽEB.

Agentura Lesser s.r.o. jako IATA agentura, specializovaná na prodej letenek a doprovodných pozemních služeb, je od r. 1995 vybavená nejkvalitnějším světovým rezervačním systémem SABRE, který byl původně vytvořen leteckou společností AMERICAN AIRLINES.

Klienti, pro které jsme zarezervovali jakoukoliv službu prostřednictvím rezervačního systému SABRE, si tuto rezervaci mohou kdykoliv najít na Internetu následujícím způsobem:

1. klikněte na www.virtuallythere.com
2. zadejte rezervační kód, který je tvořen vždy 6 písmeny. Tento kód Vám sdělí Agentura Lesser po zaknihování požadovaných služeb (letenky, auto, hotel).
3. zadejte příjmeni jednoho z cestujících bez háčků a čárek.

Po odentrování by se na Vašem monitoru měl objevit itinerář Vaší cesty s přehledem o letových časech, typu letadla, rezervačním kódu letecké společnosti, se kterou budete cestovat apod. V případě hotelové rezervace uvidíte jméno hotelu, typ pokoje a cenu, kterou budete platit (bez event. místních daní a poplatků) anebo v případě auta název autopůjčovny, typ auta a základní výpůjční cenu.

Nebudete-li úspěšní při prvním pokusu, SABRE Vás bude informovat, zda a jakou chybu jste udělali nebo kontaktujte Agenturu Lesser s.r.o.

Podrobnosti o rezervacích hotelů a aut naleznete v bodech menu Rent-a-car a Rezervace ubytování.

Detailní informace, které potřebujete znát o místu a zemi, kam se právě chystáte, najdete v anglickém jazyce na www.travelocity.com