NABÍDKA SLUŽEB

Letenky
Agentura Lesser s.r.o. byla založena v roce 1994 za podpory Reisebuero Lesser GmbH, Karlsruhe, SRN. Jako první agentura byla v roce 1995 vybavena špičkovým americkým rezervačním systémem SABRE.

Detaily a srovnání s jinými systémy k možnému nahlédnutí zde.

Díky tomu a především na základě smluv se všemi leteckými společnostmi v Praze a některými ve Vídni a Frankfurtu jsou letenky vystavené prostřednictvím Agentury Lesser s.r.o. vždy levnější, než při jejich realizaci přímo na zastoupení letecké společnosti. Největší rozdíly v cenách jsou u letenek v obchodní, business class, kdy je letenka u Agentury Lesser s.r.o. levnější až o několik tisíc Kč, samozřejmě v závislosti na zvolené destinaci.

OD 1. LEDNA 2000 JSOU VŠECHNY LETENKY VYSTAVENÉ Agenturou Lesser s.r.o. POJIŠTĚNY PROSTŘEDNICTVÍM ČSOB Pojišťovny, a.s.

Potvrzení rezervace služeb
Rezervace letenek, aut či hotelů, vytvořené prostřednictvím Agentury Lesser s.r.o. a rezervačního systému SABRE je možné vyhledat na webových stránkách.

Rent-a-car
Pro naše klienty zajistíme rezervaci osobních automobilů v místě příletu nebo dle požadavku, do některých zemí je možné zajistit i předplacený voucher, typ aut si  vyberete přímo v kanceláři Agentury Lesser s.r.o. podle katalogu.

Rezervace ubytování
Rezervační systém SABRE obsahuje nejširší nabídku hotelového ubytování ve světě, především v USA a Kanadě. Většinu hotelových rezervací je možné předplatit před odjezdem. Platí to zejména pro hotely sdružené v mezinárodních řetězcích, jako např. Best Western, Utell, Accor a další. Pro některé země je možný výběr ubytování dle katalogu přímo v kanceláři Agentury Lesser s.r.o.

Cestovní pojištění
Cestovní pojištění České pojišťovny, a.s. doporučujeme uzavřít vždy, když překračujete hranice, byť by to mělo být i jenom na 24 hodin.

Víza
Agentura Lesser nabízí asistenci při přípravě turistických cest do USA, ať už při vyplňování online žádosti ESTA nebo zprostředkování vstupního víza. Dle dohody a časových možností zajistíme víza i do jiných zemí světa.

Služební cesty
Zvláště pro firemní klientelu je určena nabídka zajištění služebních cest na klíč. Agentura Lesser s.r.o. zajišťuje také incentivní cesty kamkoliv.

Zajistíme leteckou přepravu, vypůjčení auta v místě pobytu a ubytování. Samozřejmou součástí služeb Agentury Lesser s.r.o. je dodávka písemně objednaných služeb na Váš stůl, při dlouhodobější spolupráci je dohoda o bezhotovostních úhradách možná.

Jazykové kurzy angličtiny
Pro zájemce bez rozdílu veku zajistíme na míru studium anglického jazyka v Sydney v Austrálii. Podrobnější informace v Learn in Sydney.

Lesser také na FaceBooku