Learn in Sydney, Australia

Ve spolupráci s privátní školou Cambridge College nabízíme zajištění jazykových kurzů angličtiny v Austrálii pro zájemce všech věkových kategorií a na jakékoliv úrovni znalosti jazyka.

Cambridge Business College Sydney byla založena v roce 1934 rodinou McKenzie a je v současné době řízena již několikátou generací zakladatelů. Škola začala s výukou angličtiny zámořských studentů již v roce 1980, je řádně registrována vládou Nového jižního Walesu ve sdružení škol VETAB (The New South Wales Vocational Education and Training Accreditation Body) a také v Australském svazu jazykových škol NEAS (National English Language Body). Pojištění ochrany zaplaceného školného zajišťuje účast v TAS (Tuition Assurance Scheme) a také ESOS Assurance Fund (Eduaction and Training Services to Overseas Students).
Nachází se v Sydney, 110 Bathurst Street, kam se škola přestěhovala koncem dubna 2006 z původního předměstského sídla v Hurstville. Virtuální prezentace školy a základní přehled kurzů je k dispozici


Minimální ani maximální doba studia není omezena.
Kromě základních kurzů ELICOS (English language courses) a VET (Vocational education and training) je možné navštěvovat celou řadu specializovaných jazykových programů, např. obchodní (Business), informační technologie (Information Technology) nebo finanční (Financial Services). Po absolvování každého kursu obdrží student od školy certifikát. Každému zájemci vypracujeme nabídku podle individuálních potřeb a zájmů. Úplný přehled jednotlivých kurzů je přiložen. 


Pro studium v trvání do 12 týdnů není nutné obstarání studentského víza, postačuje standardní vízum turistické, na tento typ ovšem není povoleno v Austrálii pracovat. Pokud se rozhodnete studovat angličtinu déle než 12 týdnů, je obstarání studentského víza nezbytné. V tomto případě umožňuje australská vláda pracovat, nejvýše ale 20 hodin týdně. Škola bezplatně svým studentům s hledáním pracovního uplatnění v rámci mimoškolní činnosti aktivně napomáhá. Našim klientům nabízíme službu obstarání víza v rámci zajištění studijního pobytu, cenové podmínky sdělíme při předložení kompletní nabídky na pobyt, neboť výše vízových poplatků se průběžně mění. Agentura Lesser s.r.o. je registrována na konzulárním oddělení při Velvyslanectví Australského svazu ve Vídni jako autorizovaný partner. Důležitou informací je, že studenta může po dobu studia v Austrálii doprovázet člen rodiny nebo rodina celá.

Pro cesty do Sydney zajistíme i letenku tak, aby byla cenově co nejvýhodnější v závislosti na dostupnosti volných míst v letadlech ve zvoleném termínu pobytu. Letenka pro cestujícího do 25 let stojí od CZK 25.590, pro dospělou osobu od CZK 28.490, vždy bez letištních poplatků. Budete-li mít zájem, zajistíme pro Vás ubytování, a to buď v hotelu nebo v hostitelské rodině (Homestay) a také vyzvednutí na letišti a transfer do místa Vašeho přechodného bydliště. Zajištění ubytování před příjezdem do Sydney doporučujeme alespoň na první měsíc, během této doby se budete moci porozhlédnout po případné alternativě nebo Vám zajistíme prodloužení ubytování stávajícího. Cena ubytování v hostitelské rodině se pohybuje od CZK 3.900 za týden, přičemž cena zahrnuje i celodenní stravování a praní prádla a osobních věcí.

Nezbytnou součástí pobytu je povinné zdravotní pojištění OSHC (Overseas Student Health Cover) vyžadované vládou Austrálie. Toto pojištění zajistíme automaticky při organizování Vašeho pobytu, jeho výše je závislá na typu uděleného víza a jeho platnosti. Pojištění pro individuálního studenta na 3 měsíce stojí CZK 1.500, na 6 měsíců CZK 3.000 a na 12 měsíců CZK 6.000.

Cena školného kurzu Certificate I in Business je od CZK 1.950 na týden, týdenní kurz standardní angličtiny CELC (Cambridge English Language Course) stojí od CZK 2.850.
Výši dalších případných poplatků sdělíme v rámci nabídky a kalkulace na základě Vaší poptávky. Budete-li potřebovat více informací pro zformování Vaší poptávky, napište, prosím, na adresu australia@airtickets.cz nebo volejte či faxujte na číslo 257 534 130.